»»

צבעי מאכל באבקה

עולם חדש וצבעוני של קינוחים

אבקות צבעי מאכל הן אבקות חדשניות ומיוחדות שמאפשרות לצבוע מגוון חומרי גלם בקלות ובנוחות. הן מתאימות לבצק סוכר, בצקים של עוגות או עוגיות, עוגיות מקרון ועוד מגוון דברים מתוקים ונפלאים. כאן תמצאו צבעי מאכל באבקה במגוון צבעים ססגוניים ומיוחדים ובאיכות גבוהה במיוחד. בחרו את הצבע המועדף עליכם (או כמה צבעים) וצאו למסע צבעוני, מתוק וכל כך קסום. צבעי המאכל של sweet יעזרו לכם להגשים כל חלום וליצור יצירות אמנות אכילות ומתוקות.

אבקות קסמים בכל צבעי הקשת
צבעי מאכל באבקה הן הטרנד הלוהט ביותר בתחום של הכנת קינוחים. מדובר בפיתוח חדשני שמאפשר דיוק וצביעה של מגוון חומרי גלם שבעבר היה קשה לצבוע. האבקות העדינות של sweet הן בדיוק מה שדרוש לכם כדי להפוך כל עוגה או קינוח למשהו באמת מיוחד. הן מגיעות במגוון רחב של צבעים ומאפשרות לעוף עם הדמיון ולהגשים כל חלום או פנטזיה קולינרית שיש לכם.

קינוחים בכל הצבעים
פעם אפשרויות העיצוב של הקינוחים והעוגות היו די בסיסיות : חום (מהשוקולד) או לבן (מהקצפת). המקסימום שאפשר היה לעשות כדי להכניס צבע היה להשתמש בסוכריות צבעוניות או בפירות טריים. לשמחתנו החידושים בתחום לא פוסקים לרגע ואבקות צבעי המאכל הן בין החידושים הבולטים בתחום. בעזרתם ניתן להכין קינוחים בכל הצבעים (אבל באמת בכל הצבעים) ולהגשים כל חלום. אז בפעם הבאה שעולה לכם רעיון מסוים אל תגידו : "אי אפשר", אל תגידו : "זה מסובך"... בחרו בצבעים הדרושים לכם למשימה ופשוט לכו על זה! הכל אפשרי.

צבעי מאכל - כי קודם אוכלים עם העיניים
מכירים את המשפט שאומר שאנחנו קודם כל אוכלים עם העיניים? הכוונה היא שהעיניים הן אלו ש"טועמות" את האוכל ראשונות ולכן חשוב שהוא יהיה יפה, מפתה ומזמין במיוחד. צבעי מאכל מוסיפים לאוכל המון יופי והופכים כל עוגה או קינוח סטנדרטי למשהו יוצא דופן שקשה לעמוד בפניו… אבקות צבעי המאכל של סוויט הן קלות ונוחות לשימוש ומאפשרות לכם ליצור דברים מופלאים ממש במטבח הביתי שלכם. אנחנו כמעט יכולים להתחייב על זה שכולם הולכים לחשוב שלקחתם קורס בקישוטי עוגות. טוב, במחשבה שנייה על זה אולי לא כדאי שנתחייב, אבל זה שהולכת להיות לכם חוויה נפלאה וצבעונית אנחנו בהחלט מוכנים לשים את כל הקופה!